Latarka NEO 99-034
Zdjęcia 5 |
NEO 99-034 |
|
Debiutująca w sprzedaży latem 2022 roku przenośna latarka NEO to wielofunkcyjne rozwiązanie w średnim segmencie cenowym. Cechą konstrukcyjną jest obrotowa głowica, dzięki której podłużny kształt łatwo przekształca się w kształt litery L. Również z tyłu obudowy znajduje się ruchomy magnes do mocowania modelu na różnych metalowych powierzchniach. Latarkę NEO 99-034 możesz wykorzystać do pracy (w warsztacie, w garażu, przy drobnych naprawach) oraz w domu, zabrać ją ze sobą na wycieczki do natury itp.
Jako źródło światła proponuje się diodę Cree XP-E oraz dodatkową płytkę COB do oświetlenia rozproszonego. W trybie głównym dostępne są dwa poziomy jasności (100 lub 50%) ze szczytową mocą światła 300 lumenów i zasięgiem 70 metrów. A LED COB jest przeznaczony do realizacji 3 dodatkowych trybów - lampy, czerwonego światła i stroboskopu. Model zasilany jest akumulatorem o pojemności 2000 mAh, który zapewnia od 6 do 13 godzin pracy na baterii. W celu późniejszego uzupełnienia pojemności baterii w zestawie dostarczany jest kabel ładujący z portem USB, co oznacza, że urządzenie można podłączyć nie tylko do gniazdka ściennego (poprzez zasilacz), ale również do laptopa czy powerbanku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Kup NEO 99-034
Wszystkie ceny 6 →Latarka NEO 99-034 | 76 zł |
Latarka NEO 99-034 | 71 zł |
Neo Neo Latarka akumulatorowa USB 300 lm 2w1 CREE XPE + COB LED | 61 zł |
Latarka NEO 99-034 | 76 zł |
NEO Latarka akumulatorowa USB 300 lm 2 w 1 CREE XPE + COB LED 99-034 | 72 zł |
LATARKA AKUMULATORAWA USB 300 LM 2 W 1 CREE XPE + COB LED | 70 zł |