Panel słoneczny NEO 90-143 100 W
Zdjęcia 7 |
NEO 90-143 100 W 100 W200 W |
|
Elastyczny projekt. Złącze MC4, kabel w zestawie. Klasa odporności na wilgoć IP67.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 90-143 100 W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ładowarka solarna Neo Panel słoneczny (Panel słoneczny przenośny 100W, ład | 742 zł |
Panel słoneczny przenośny 100 W Neo Tools - 90-143 | 596 zł |
NEO Panel słoneczny przenośny 100W, ładowarka solarna 90-143 | 754 zł |
Panel słoneczny przenośny 100 W Neo Tools - 90-143 | 596 zł |
Przenośny panel słoneczny 100W/12V NEO Tools 90-143 | 761 zł |
NEO Tools 100W/12V 90-143 | 833 zł |
Modyfikacje NEO 90-143
Ceny na NEO 90-143 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-143 100 W | od 596 zł | 6 oferty | ||
NEO 90-144 200 W | od 1 336 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →