Panel słoneczny NEO 90-144 200 W
Zdjęcia 7 |
NEO 90-144 200 W 100 W200 W |
|
Elastyczny projekt. Złącze MC4, kabel w zestawie. Klasa odporności na wilgoć IP67.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 90-144 200 W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ładowarka solarna NEO TOOLS 90-144 Czarny | 2 335 zł |
Neo Panel słoneczny 90-144 200W | 1 595 zł |
NEO Panel słoneczny przenośny 200W, ładowarka solarna 90-144 | 1 358 zł |
Panel słoneczny przenośny 200W, ładowarka solarna | 1 336 zł |
Modyfikacje NEO 90-144
Ceny na NEO 90-144 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-143 100 W | od 596 zł | 6 oferty | ||
NEO 90-144 200 W | od 1 336 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →