Nagrzewnica NEO 90-064
Zdjęcia 5 |
NEO 90-064 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 90-064
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nagrzewnica elektryczna NEO 90-064 | 343 zł |
Nagrzewnica elektryczna NEO 90-064 | 337 zł |
Neo Nagrzewnica elektryczna (Nagrzewnica elektryczna ceramiczna PTC 5kW) | 332 zł |
NEO Nagrzewnica elektryczna ceramiczna PTC 5kW 90-064 | 405 zł |
Modyfikacje NEO 90-064
Ceny na NEO 90-064 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-062 | od 124 zł | 7 oferty | ||
NEO 90-063 | od 198 zł | 6 oferty | ||
NEO 90-064 | od 332 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →