Ogrzewacz tarasowy NEO 90-036
NEO 90-036 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 90-036
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Promiennik NEO 90-036 | 897 zł |
Promiennik stojący 1000W/2000W, aluminiowy, IP34, element grzejny halogen | 875 zł |
Promiennik NEO 90-036 | 897 zł |
Neo Promiennik Stojący 1000W/2000W Aluminiowy Ip34 2,1M T N90-036 59075584 | 970 zł |
Aluminiowy promiennik stojący 1000W/2000W NEO Tools 90-036 | 757 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →