Palnik NEO 19-905
Zdjęcia 5 |
NEO 19-905 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 19-905
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikropalnik NEO TOOLS 19-905 | 110 zł |
NEO Mikropalnik gazowy z zapłonem piezo 19-905 | 100 zł |
Mikropalnik gazowy z zapłonem piezo | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →