Zestaw narzędziowy NEO 09-980
NEO 09-980 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 09-980
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW 4 sztuk KLUCZE TORX KOBIET FTX PODWÓJNE PRAWO - E6/E24 - NEO TOOLS | 104 zł |
Neo Zestaw kluczy oczkowych dwustronnych torx E6-E24 4szt. (09-980) | 92 zł |
NEO Klucze oczkowe Torx T6-T24, zestaw 4 szt. 09-980 | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →