Zestaw narzędziowy NEO 09-753
NEO 09-753 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 09-753
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neo Zestaw kluczy płasko-oczkowych 8-32mm 17szt. (09-753) | 243 zł |
Neo Neo Klucze płasko-oczkowe 8-32 mm zestaw 17 szt. | 245 zł |
Zestaw kluczy płasko-oczkowych Neo Tools 09-753 (17 sztuk) NEO-09-753 | 251 zł |
NEO Klucze płasko-oczkowe 8-32 mm, zestaw 17 szt. 09-753 | 262 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego NEO 09-753:
- Rozmiar: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 27, 30, 32 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →