Mata turystyczna Naturehike PE NH20FCD03 S
Zdjęcia 10 |
Naturehike PE NH20FCD03 S |
|
Na rogach dywanu znajdują się pętle do mocowania i używania dywanu jako markizy. Materiał PE + folia aluminiowa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Naturehike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Naturehike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Naturehike PE NH20FCD03 S
Ceny na Naturehike PE NH20FCD03 S |
---|---|---|---|---|
Naturehike PE NH20FCD03 S | od 51 zł | 1 oferta | ||
Naturehike PE NH20FCD03 M | od 64 zł | 2 oferty | ||
Naturehike PE NH20FCD03 L | od 72 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →