Filtr przedłużacz NATEC Bercy 400 5m (NSP-1715)
Zdjęcia 18 |
NATEC Bercy 400 5m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NATEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NATEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NATEC Bercy 400 5m
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NATEC Listwa zasilająca NATEC Bercy 400 5m 5x 230V PL Czarny | 85 zł |
Listwa NATEC Bercy 400 (5 m) Czarny | 85 zł |
Listwa zasilająca Natec Bercy 400 przeciwprzepięciowa 5 gniazd 5 m czarna | 85 zł |
Listwa zasilająca NATEC BERCY 400 5m 5X 230V PL czarna | 72 zł |
Listwa zasilająca Natec Bercy 400 5m czarna 5 gniazd | 70 zł |
Modyfikacje NATEC Bercy 400 5m
Ceny na NATEC Bercy 400 5m |
---|---|---|---|---|
NATEC Bercy 400 1.5m | od 45 zł | 40 oferty | ||
NATEC Bercy 400 3m | od 50 zł | 22 oferty | ||
NATEC Bercy 400 5m | od 70 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →