Opona całoroczna Nankang AW-8 215/70 R15C 109T
Wybierz rozmiar opony
Nankang AW-8 215/70 R15C 109T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang AW-8 215/70 R15C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang All Season Van AW-8 ( 215/70 R15C 109/107T ) EG132 | 467 zł |
Nankang All Season Van AW-8 (215/70 R15 109/107T) EG132 | 420 zł |
Nankang All Season Van AW-8 ( 215/70 R15C 109/107T ) | 473 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →