Opona całoroczna Nankang AW-6 215/55 R17 98W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang AW-6 215/55 R17 98W 215/55 R17 98 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang AW-6 215/55 R17 98W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang Cross Seasons AW-6 (215/55 R17 98W) JD487 | 330 zł |
Nankang Cross Seasons AW-6 ( 215/55 ZR17 98W XL ) JD487 | 343 zł |
Nankang Cross Seasons AW-6 ( 215/55 ZR17 98W XL ) | 348 zł |
Modyfikacje Nankang AW-6 215/55 R17 98W
Ceny na Nankang AW-6 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Nankang AW-6 215/55 R17 98W | od 330 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →