Jedzenie dla dzieci i niemowląt NAN Total Comfort 400
NAN Total Comfort 400 |
|
Formuła mleczna to dietetyczny środek spożywczy przeznaczony do leczenia zaburzeń trawienia, w tym kolki jelitowej, zarzucania treści i zaparć. Przyczynia się do eliminacji tych objawów i tworzenia zdrowej mikroflory jelitowej. Mieszanka przeznaczona jest dla dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi od pierwszych dni życia w przypadkach, gdy dziecko z jakiegokolwiek powodu nie jest karmione piersią.
Aby zapobiec powyższym zaburzeniom i pomóc w prawidłowym rozwoju maluszka, NAN Total Comfort zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Jest to łatwo przyswajalny, zoptymalizowany, hipoalergiczny kompleks białkowy Optipro, który przyspiesza opróżnianie żołądka, prebiotyki, które przyczyniają się do tworzenia regularnych miękkich stolców, kultura bakterii L.reuteri poprawiająca trawienie i zmniejszająca częstość regurgitacji. Ponadto w składzie znajdują się oleje roślinne, skrobia ziemniaczana do zagęszczania żywności, laktoza, różne witaminy i minerały.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAN.
Kup NAN Total Comfort 400
Wszystkie ceny 7 →Nestle Nan Expert Nestle Nan Expert Total Comfort dla niemowląt w przypadk | 50 zł |
NAN TOTAL COMFORT Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowl | 58 zł |
NAN EXPERTpro Total Comfort dla niemowląt od urodzenia na kolki, zaparcia, | 59 zł |
Nestle Nan Comfort - Mleko początkowe przeciwko zaparciom 400g | 72 zł |
NAN TOTAL COMFORT Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowl | 72 zł |
Nestle Nan Total Comfort, mleko modyfikowane dla niemowląt z tendencją do | 52 zł |
NAN TOTAL COMFORT Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowl | 58 zł |