Pad Nacon Revolution Pro Controller (SLEH-00403)
Wideo 12Zdjęcia 11 |
Nacon Revolution Pro Controller |
|
Wielofunkcyjny i łatwy w obsłudze kontroler, który może służyć jako doskonałe rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i po prostu dla miłośników gier komputerowych. Podczas opracowywania urządzenia producent zaangażował cybersportowców, których wszystkie uwagi i życzenia zostały uwzględnione. Dzięki temu gamepad spełnia współczesne wymagania i doskonale sprawdza się w grach różnych gatunków.
Urządzenie posiada atrakcyjny i ergonomiczny kształt, co sprawia, że jest przyjemne w wyglądzie i wygodnie leży w dłoni. Twórcy celowo podeszli do wyboru materiału, z którego wykonany jest manipulator, aby nie ślizgał się i nie obciążał szczotek. Ponadto gamepad Nacon Revolution Pro Controller ma wygodną konstrukcję – wszystkie elementy sterujące znajdują się bezpośrednio pod palcami. Łącznie dostępnych jest 15 programowalnych przycisków, których funkcje użytkownik może dostosować do swoich potrzeb. Do tego dochodzą gałki analogowe, spusty, bumpery i D-Pad – dość tradycyjny zestaw niezbędnych elementów sterujących. Gamepad jest kompatybilny z komputerami osobistymi oraz PlayStation 4. Podłączany jest przez interfejs USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nacon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nacon.
Kup Nacon Revolution Pro Controller
Wszystkie ceny 28 →Kontroler NACON Revolution Pro 3 do PS4 | 399 zł |
Kontroler NACON Revolution Pro 3 do PS4 | 399 zł |
Pad Nacon Revolution Pro (PS4OFPADRPC3RED) | 416 zł |
Nacon Revolution Pro Controller 3 (czarny) | 399 zł |