Smartwatch
MyPhone Hammer Watch Plus
Zdjęcia 8 |
MyPhone Hammer Watch Plus
Wyświetlacz:1.35 ", 390x390 px, AMOLED
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP68
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz, poziom tlenu we krwi
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Hammer Watch Plus
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MyPhone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MyPhone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MyPhone Hammer Watch Plus
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAMMER Smartwatch GPS HAMMER Watch Plus Czarny | 399 zł |
Smartwatch myPhone Hammer Watch Plus ZEG-SMW-MYP-005 | 399 zł |
Smartwatch HAMMER Watch Plus Czarny | 399 zł |
Smartwatch HAMMER Watch Plus Czarny HAMMER SMARTWATCH PLUS | 399 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →