Wózek Muuvo Quick 4.0 2 in 1
Wideo 1Zdjęcia 66 |
Muuvo Quick 4.0 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, wysokość siedziska, podnóżek
Szerokość podwozia:58 cm
Waga po złożeniu:10.9 kg
Regulacja wysokości oparcia (możliwość zwiększenia wysokości oparcia dla wyższych dzieci)
Wszystkie dane techniczne
Kup Muuvo Quick 4.0 2 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MUUVO QUICK 4.0 wózek wielofunkcyjny zestaw 2w1 Azure Blue | 2 999 zł |
Muuvo Quick 4.0 Wózek głęboko-spacerowy Azure Blue | 2 999 zł |
MUUVO QUICK 4.0 wózek wielofunkcyjny zestaw 2w1 Iron Graphite | 2 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →