Wzmacniacz Musical Fidelity M5SI
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Musical Fidelity M5SI
Rodzaj:integralny
Liczba kanałów:2
Moc na kanał (8 Ohm):150 W
Na wzmacniacz (Main):RCA
Wejścia:USB
Wejścia RCA:3 para(a)
Wyjścia:Pre-Amp
Wyjścia REC:1 para(a)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne M5SI
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Musical Fidelity 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Musical Fidelity.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Musical Fidelity M5SI
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Musical Fidelity M5SI czarny | 7 498 zł |
Musical Fidelity M5si - Wzmacniacz zintegrowany stereo z USB DAC Czarny ✦ | 7 499 zł |
Musical Fidelity M5si Kolor: Czarny | 8 499 zł |
Musical Fidelity M5si | Wzmacniacz zintegrowany | Dealer SZCZECIN | 9 799 zł |
Musical Fidelity M5si srebrny | 7 499 zł |
Musical Fidelity M5si Kolor: Srebrny | 8 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →