Laptop MSI Summit E14 Flip Evo A13MT [SE14F Evo A13MT-260PL] (LT2STDI14MSI001)
Zdjęcia 19 | od 5 499 do 5 700 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokSummit (biznes)konwertowalny 360°Intel Evoekran dotykowyDDR5SSD M.2USB4Wi-Fi 6Epodświetlenieczytnik linii papilarnychFaceIDdobry DCI-P3 Wyświetlacz:14 ", 2880x1800 (16:10) Procesor:Core i7, 1360P, 1.6 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 96EUs Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.59 kg |
Modyfikacje MSI Summit E14 Flip Evo A13MT 1
Dane techniczne
MSI Summit E14 Flip Evo A13MT [SE14F Evo A13MT-260PL] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić MSI Summit E14 Flip Evo A13MT [SE14F Evo A13MT-260PL]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Summit E14FlipEvo A13MT-260PL - i7-1360P | 14'' | QHD+ | Dotyk | 16GB | 5 499 zł |
Laptop MSI Summit E14 Flip Evo A13MT-260PL 14" IPS i7-1360P 16GB 1TB SSD W | 5 700 zł |
MSI Summit E14FlipEvo A13MT-260PL 14" i7-1360P 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 | 5 699 zł |
Laptop MSI Summit E14 Flip Evo A13MT-260PL 14" IPS i7-1360P 16GB 1TB SSD W | 5 700 zł |
MSI Summit E14FlipEvo A13MT-260PL 14" i7-1360P 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 | 5 699 zł |
Zamknij
Polecamy