Router do gier MSI RadiX AX6600
Wideo 5Zdjęcia 5 |
MSI RadiX AX6600
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 5 portów, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:6005 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 6 antena(y), niewymienne
Automatyczne ustalanie priorytetów ruchu w grach. Wydajny procesor, port 2,5 Gb/s, szybka sieć WiFi zapewniająca nieprzerwaną pracę przy dużym obciążeniu.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RadiX AX6600
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI RadiX AX6600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radix AX6600 WiFi 6 Tri-Band Router gamingowy 4719072983345 | 799 zł |
MSI RadiX AX6600 WiFi 6 Tri-band Gaming Router NET-WLRD-MSI-002 | 1 369 zł |
MSI RadiX AX6600 WiFi 6 (6600Mb/s a/b/g/n/ac/ax) - darmowy odbiór w 22 mia | 1 399 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →