Odkurzacz
MPM MOD-60
MPM MOD-60 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MOD-60
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM - Odkurzacz bezworkowy MOD-60 700 W - Pojemnik na kurz 15l wielokrotne | 247 zł |
MPM Odkurzacz cyklonowy MPM MOD-60 HDMPMOBMOD60000 | 293 zł |
Odkurzacz MPM MOD-60 | 248 zł |
MPM Odkurzacz cyklonowy MPM MOD-60 97188 | 334 zł |
Odkurzacz MPM MOD-60 | 248 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →