Odkurzacz
Amica Bagio Eco VM 3041
Zdjęcia 6 |
Amica Bagio Eco VM 3041 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica Bagio Eco VM 3041
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz Bagio Eco VM3044 | 372 zł |
Amica Odkurzacz bezworkowy BAGIO VM3044 HDAMIOBVM3044BA | 315 zł |
Amica Bagio Eco VM3044 AGDM-ODK-AMI-033 | 344 zł |
Odkurzacz AMICA Bagio Eco VM 3044 | 350 zł |
Amica Odkurzacz bezworkowy BAGIO VM3044 42343 | 360 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →