Piekarnik MPM 63-BO-12
MPM 63-BO-12 2021 rok |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 63-BO-12
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik MPM 63-BO-12 Elektryczny Czarny A | 839 zł |
Piekarnik MPM 63-BO-12 Elektryczny Czarny A | 769 zł |
MPM 63-BO-12 Czarny | 769 zł |
Piekarnik MPM 63-BO-12 Elektryczny Czarny A | 839 zł |
MPM 63-BO-12T Termoobieg Czarny | 899 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →