Mikser planetarny MOZANO Kitchen Machine ROB 01
Zdjęcia 29 |
MOZANO Kitchen Machine ROB 01 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MOZANO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MOZANO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MOZANO Kitchen Machine ROB 01
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robot kuchenny planetarny MOZANO Rob 01 1400W Czarny | 430 zł |
ROBOT PLANETARNY KUCHENNY MIKSER 2300W 6,2L ZESTAW + WAGA + PRZEPISY MOZAN | 505 zł |
Robot kuchenny planetarny MOZANO Rob 01 1400W Szary AGD ROB 01#SZARY | 559 zł |
Robot Planetarny Mozano Kitchen Machine 6.2L 2300W Czarny | 450 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego MOZANO Kitchen Machine ROB 01:
- Bryzgoszczelna pokrywa z otworem do dodawania składników
PolecamyPorównaj w tabeli →