Krótkofalówka Motorola Talkabout T42 Quad Pack
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Motorola Talkabout T42 Quad Pack 2 szt.4 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motorola 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motorola.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Motorola Talkabout T42 Quad Pack
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Uni T42 Krótkofalówka Wielokolorowy 4 sztuki PNI-T42 | 242 zł |
Radiotelefon MOTOROLA T42 Czteropak | 199 zł |
Motorola Talkabout T42 Pmr Walkie Talkie 4 Units Czarny PNI-MTAT42-4 | 287 zł |
Radiotelefon MOTOROLA T42 Czteropak T42QUAD | 199 zł |
Motorola Motorola T42 WALKIE TALKIE Quad 4pcs Black Orange T42-QUAD | 250 zł |
Krótkofalówki Motorola TLKR T42 - Quad pack (B4P00811MDKMAQ) | 227 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Motorola Talkabout T42 Quad Pack
Ceny na Motorola Talkabout T42 Quad Pack |
---|---|---|---|---|
Motorola Talkabout T42 Twin Pack | od 107 zł | 47 oferty | ||
Motorola Talkabout T42 Quad Pack | od 199 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →