Mikser Morphy Richards 403040 biały
Zdjęcia 5 |
Morphy Richards 403040 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Morphy Richards 403040 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Morphy Richards Miksery Total Control Blender 600 W White - 600 W | 740 zł |
MORPHY RICHARDS Total Control, 403040 5011832052018 | 639 zł |
Morphy Richards Total Control 403040 1,5l | 639 zł |
Morphy Richards Total Control 403040 1,5l | 639 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →