Nawigacja GPS MODECOM FREEWAY CX 5.0
Zdjęcia 10 |
MODECOM FREEWAY CX 5.0
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:5 "
Rozdzielczość:800х480 px
Pamięć wbudowana:8 GB
Zasilanie:akumulator 1200 mAh
Waga:330 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FREEWAY CX 5.0
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MODECOM FREEWAY CX 5.0
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy RPMCP5 | 289 zł |
Nawigacja MODECOM FreeWAY CX 5.0 | 289 zł |
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy 124275 | 289 zł |
Nawigacja MODECOM FreeWAY CX 5.0 | 289 zł |
MODECOM NAWIGACJA SAMOCHODOWA FREEWAY CX 5.0 + MAPAFACTOR EU | 349 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →