promiennik podczerwieni Mo-El HATHOR 791 2 kWh
Mo-El HATHOR 791 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mo-El 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mo-El.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mo-El HATHOR 791 2 kWh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mo-El Hathor promiennik ciepła IP55 2000 LowGlare 791LGW | 1 730 zł |
Mo-el 791LG promiennikowy 2000 W | 1 659 zł |
Promiennik Ciepła Hathor 79104 (Hathor One) IP55 2000W | 1 339 zł |
Promiennik Ciepła Hathor 791Lg | 1 659 zł |
Modyfikacje Mo-El HATHOR 791
Ceny na Mo-El HATHOR 791 |
---|---|---|---|---|
Mo-El HATHOR 791 2 kWh | od 1 339 zł | 5 oferty | ||
Mo-El HATHOR 792 4 kWh | od 2 159 zł | 4 oferty | ||
Mo-El HATHOR 793 6 kWh | od 2 899 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →