Opona motocyklowa Mitas MC-23 Rockrider 140/80 R18 70R
Mitas MC-23 Rockrider 140/80 R18 70R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Mitas MC-23 Rockrider 140/80 R18 70R
Ceny na Mitas MC-23 Rockrider 140/80 R18 70R |
---|---|---|---|---|
Mitas MC-23 Rockrider 80/90 -21 48P | od 236 zł | 7 oferty | ||
Mitas MC-23 Rockrider 90/90 -21 54R | od 263 zł | 6 oferty | ||
Mitas MC-23 Rockrider 110/80 -18 58P | od 259 zł | 4 oferty | ||
Mitas MC-23 Rockrider 110/80 R18 58P | od 254 zł | 1 oferta | ||
Mitas MC-23 Rockrider 120/90 -18 65R | od 354 zł | 3 oferty | ||
Mitas MC-23 Rockrider 120/90 R18 65R | od 389 zł | 1 oferta | ||
Mitas MC-23 Rockrider 140/80 -18 70R | od 423 zł | 3 oferty | ||
Mitas MC-23 Rockrider 140/80 R18 70R | od 534 zł | 1 oferta |
Podobne