Opona motocyklowa Mitas H-14 90/90 -19 52T
Mitas H-14 90/90 -19 52T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas H-14 90/90 -19 52T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mitas H14 (90/90 R19 52T) 70000038 | 355 zł |
Mitas H14 ( 90/90-19 TT 52T koło przednie ) | 362 zł |
Mitas H14 ( 90/90-19 TT 52T koło przednie ) 70000038 | 376 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →