Opona motocyklowa Mitas H-05 3.25 -16 55P
Zdjęcia 4 |
Mitas H-05 3.25 -16 55P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas H-05 3.25 -16 55P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mitas H05 ( 3.25-16 TT 55P tylne koło, koło przednie ) 223083 | 324 zł |
Mitas H05 (3.25/ R16 55P) 223083 | 321 zł |
Mitas H05 ( 3.25-16 TT 55P tylne koło, koło przednie ) | 328 zł |
Mitas H-05 Rf 55p Tt Front Or Rear Road Tire Czarny 3.25 / R16 9001336 | 253 zł |
Opona Mitas 3.25-16 H06 55P F/R TT - opony motocyklowe 2000023083101 | 205 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →