Opona motocyklowa Mitas H-03 3.25 -18 59P
Zdjęcia 7 |
Mitas H-03 3.25 -18 59P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas H-03 3.25 -18 59P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Mitas 3.25-18 H-03 REINF 59 P TT - opony motocyklowe 2000023161101 | 226 zł |
Mitas H03 ( 3.25-18 TT 59P tylne koło, koło przednie ) 70000906 | 259 zł |
Mitas H03 ( 3.25-18 TT 59P tylne koło, koło przednie ) | 273 zł |
Modyfikacje Mitas H-03 3.25 -18 59P
Ceny na Mitas H-03 3.25 -18 59P |
---|---|---|---|---|
Mitas H-03 2.75 -18 48P | od 171 zł | 3 oferty | ||
Mitas H-03 2.75 R18 48P | od 183 zł | 1 oferta | ||
Mitas H-03 3 -18 52P | od 192 zł | 3 oferty | ||
Mitas H-03 3 R18 52P | od 225 zł | 1 oferta | ||
Mitas H-03 3.5 -18 62P | od 249 zł | 1 oferta | ||
Mitas H-03 3.5 R18 62P | od 301 zł | 1 oferta | ||
Mitas H-03 3.25 -18 59P | od 226 zł | 3 oferty | ||
Mitas H-03 3.25 R18 59P | od 267 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →