Longboard Mindless Core Pintail
Zdjęcia 4 |
Mindless Core Pintail |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mindless 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mindless.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mindless Core Pintail
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mindless Longboards Core Pintail dla dorosłych uniseks czerwony Red Gum 24 | 603 zł |
Mindless Longboards Core Pintail Longboard Złocisty ML7500REDGUM | 572 zł |
Mindless Core Pintail Longboard deskorolka 44" Red Gum | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →