Longboard Mindless Raider VI
Zdjęcia 6 |
Mindless Raider VI |
|
Deck jest wykonany z warstw klonu kanadyjskiego, bambusa i włókna szklanego. Powierzchnia: pokryta griptape (emery).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mindless 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mindless.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mindless Raider VI
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mindless Longboards Raider Vi 34´´ Longboard Posrebrzany 8.0 Inches ML2060 | 500 zł |
Mindless Raider VI Longboard deskorolka 34" Grey | 539 zł |
Mindless Raider VI Longboard deskorolka 34" Mint | 539 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →