Termos Milla Home MKA110 0.45 l
Zdjęcia 25 |
Milla Home MKA110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milla Home 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milla Home.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milla Home MKA110 0.45 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos MILLA HOME MKA110 Czarny | 60 zł |
Termos MILLA HOME MKA110W Biały | 70 zł |
Termos MILLA HOME MKA110W Biały | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →