Kołowrotek Mikado X-Plode II 4006FD (KDA0352-4006FD)
Zdjęcia 5 |
Mikado X-Plode II 4006FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado X-Plode II 4006FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kołowrotek Mikado X-Plode II Kołowrotek Mikado | 100 zł |
Kołowrotek uniwersalny Mikado X-Plode II 4006 FD | 100 zł |
Kołowrotek spławikowy mikado x-plode ii 4006 fd | 109 zł |
Kołowrotek uniwersalny Mikado X-Plode II 4006 FD | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →