Okap Miele DAS 4940 stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Miele DAS 4940 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele DAS 4940 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap MIELE DAS 4940 Krystaliczne szkło | 4 800 zł |
Okap MIELE DAS 4940 Krystaliczne szkło 11862280 | 4 800 zł |
Okap szafkowy MIELE DAS 4940 11862280 Raty 0! - (22) 877 77 77 Indywidualn | 4 679 zł |
Okap szafkowy MIELE DAS 4940 11862280 Raty 0! - (22) 877 77 77 Indywidualn | 4 679 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →