Krótkofalówka Midland M Zero
Wideo 5Zdjęcia 2 |
Midland M Zero |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Midland 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Midland.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Midland M Zero
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Midland M Zero Plus - Radio CB 40 kanały Am/FM Czarny C1169.01 | 322 zł |
CB Radio Midland Radio CB MIDLAND M-ZERO PLUS AM/FM | 349 zł |
Midland M Zero Plus Station Czarny C1169.01 | 403 zł |
Radio Cb Midland M-Zero Plus Am/Fm | 338 zł |
Radio CB MIDLAND ALAN M-ZERO PLUS czarne | 352 zł |
Midland M Zero Plus - nadajnik radiowy CB 40 AM/FM radio CB z 4-pinowym mi | 250 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →