Hulajnoga Micro Speed Deluxe
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Micro Speed Deluxe |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micro Speed Deluxe
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micro Speed Deluxe Alaskan Blue | 849 zł |
Micro, Dwukołowa hulajnoga, Speed Deluxe, niebieski | 899 zł |
Micro Speed Deluxe Clay | 849 zł |
Micro Speed Deluxe Alaskan Blue | 849 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →