Opona zimowa Michelin X-Ice Snow 285/45 R20 112H
Wideo 21Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin X-Ice Snow 285/45 R20 112H 285/45 R20 112 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin X-Ice Snow 285/45 R20 112H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin X-Ice Snow SUV (285/45 R20 112H) 771464 | 1 939 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 285/45 R20 112H XL, Nordic compound ) | 1 939 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 285/45 R20 112H XL, Nordic compound ) 771464 | 1 915 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin X-Ice Snow 285/45 R20 112H
Ceny na Michelin X-Ice Snow 285/45 R20 112H |
---|---|---|---|---|
Michelin X-Ice Snow 285/45 R20 112H | od 1 915 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →