Opona zimowa Michelin X-Ice Snow 245/50 R19 105T
Wideo 21Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin X-Ice Snow 245/50 R19 105T 245/50 R19 105 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin X-Ice Snow 245/50 R19 105T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin X-Ice Snow SUV (245/50 R19 105T) 499202 | 1 324 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 245/50 R19 105T XL, Nordic compound ) 499202 | 1 927 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 245/50 R19 105T XL, Nordic compound ) | 1 987 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin X-Ice Snow 245/50 R19 105T
Ceny na Michelin X-Ice Snow 245/50 R19 105T |
---|---|---|---|---|
Michelin X-Ice Snow 245/50 R19 105T | od 1 324 zł | 3 oferty |
Polecamy