Opona letnia Michelin Primacy 4 245/45 R19 102V
Wideo 7Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 245/45 R19 102V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 245/45 R19 102V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4 ST (245/45 R19 102V) 770604 | 1 048 zł |
Michelin Primacy 4 ST ( 245/45 R19 102V XL Acoustic, POL ) | 1 102 zł |
Michelin Primacy 4 ST ( 245/45 R19 102V XL Acoustic, POL ) 770604 | 1 087 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →