Opona letnia Michelin Primacy 4 225/45 R17 94V
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 225/45 R17 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 225/45 R17 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4 (225/45 R17 94V) 996056 | 575 zł |
Michelin Primacy 4 ( 225/45 R17 94V XL ) 996056 | 587 zł |
Michelin Primacy 4 ( 225/45 R17 94V XL ) | 594 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 225/45 R17 94V
Ceny na Michelin Primacy 4 225/45 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 225/45 R17 91W | od 449 zł | 8 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/45 R17 91W Volvo | od 512 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/45 R17 94V | od 575 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/45 R17 94Y | od 515 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →