Opona letnia Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport PS2 255/40 R19 96Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport PS2 ( 255/40 ZR19 (96Y) * ) 078638 | 1 100 zł |
Michelin Pilot Sport PS2 (255/40 R19 96Y) 078638 | 1 093 zł |
Michelin Pilot Sport PS2 ( 255/40 ZR19 (96Y) * ) | 1 114 zł |
Opona Michelin 255/40R19 PILOT SPORT PS2 96 Y * - opony letnie 78638 | 1 027 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →