Opona letnia Michelin Pilot Sport 5 255/40 R19 100Y
Wideo 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 5 255/40 R19 100Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 5 255/40 R19 100Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 5 (255/40 R19 100Y) 604485 | 968 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 255/40 ZR19 (100Y) XL ) 604485 | 986 zł |
Opona Michelin 255/40R19 PILOT SPORT PS5 100Y XL - opony letnie 604485 | 958 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 255/40 ZR19 (100Y) XL ) | 999 zł |
Opona letnia MICHELIN 255/40 ZR19 (100Y) XL TL PILOT SPORT 5 MI | 898 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →