Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R21 102Y
Wideo 17Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R21 102Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R21 102Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 4S (255/40 R21 102Y) 643913 | 1 739 zł |
Opona Michelin 255/40R21 PILOT SPORT 4 S 102Y ACOUST - opony letnie 643913 | 1 579 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/40 ZR21 (102Y) XL Acoustic ) | 1 763 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/40 ZR21 (102Y) XL Acoustic ) 643913 | 1 777 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R21 102Y
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R21 102Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R21 102Y | od 1 579 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R21 102Y BMW/Mini | od 1 454 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R21 105Y Mercedes-AMG | od 1 813 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →