Opona letnia Michelin Latitude Cross 235/60 R18 107H
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Latitude Cross 235/60 R18 107H 235/60 R18 107 H 235/60 R18 107 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Latitude Cross 235/60 R18 107H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Latitude Cross ( 235/60 R18 107H XL ) 563132 | 741 zł |
Michelin Latitude Cross (235/60 R18 107H) 563132 | 775 zł |
Opona Michelin 235/60R18 LATITUDE CROSS 107H - opony terenowe 563132 | 739 zł |
Michelin Latitude Cross ( 235/60 R18 107H XL ) | 750 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Latitude Cross 235/60 R18 107H
Ceny na Michelin Latitude Cross 235/60 R18 107H |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Cross 235/60 R18 107H | od 739 zł | 4 oferty | ||
Michelin Latitude Cross 235/60 R18 107V | od 738 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →