Opona letnia Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Energy Saver+ ( 205/60 R16 92W MO ) 660259 | 831 zł |
Michelin Energy Saver+ (205/60 R16 92W) 660259 | 843 zł |
Michelin Energy Saver+ ( 205/60 R16 92W MO ) | 841 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W
Ceny na Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W |
---|---|---|---|---|
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92H | od 626 zł | 3 oferty | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W | od 831 zł | 3 oferty | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H | od 695 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →