Opona całoroczna Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 105W
Wideo 23Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 105W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 105W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 235/55 R19 105W CROSSCLIMATE 2 SUV XL 661843 | 911 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV (235/55 R19 105W) 661843 | 874 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 235/55 R19 105W XL ) 661843 | 853 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 235/55 R19 105W XL ) | 864 zł |
Opona Michelin 235/55R19 CROSSCLIMATE 2 SUV 105W XL - opony terenowe 66184 | 778 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 105W
Ceny na Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 105W |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 101T | od 699 zł | 3 oferty | ||
Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 101V | od 722 zł | 5 oferty | ||
Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 105H | od 689 zł | 6 oferty | ||
Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 105V | od 798 zł | 3 oferty | ||
Michelin CrossClimate 2 235/55 R19 105W | od 778 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →