Zegarek Michael Kors MK5605
Zdjęcia 3 |
Michael Kors MK5605 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michael Kors 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michael Kors.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michael Kors MK5605
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michael Kors damski zegarek analogowy kwarcowy stal nierdzewna MK5605 | 958 zł |
Michael Kors Bradshaw MK5605 - Kobieta - 43 mm - Analogowy - Kwarc - Szkie | 1 369 zł |
Michael Kors Bradshaw MK5605 | 958 zł |
MICHAEL KORS Zegarek Damski MICHAEL KORS BRADSHAW MK5605 | 1 369 zł |
Michael Kors Zegarek Bradshaw MK5605 Złoty | 959 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →