Zegarek Michael Kors MK5491
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Michael Kors MK5491 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michael Kors 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michael Kors.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michael Kors MK5491
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Michael Kors Zegarek Damski Michael Kors MK5491 (39 mm) ( 39 mm) | 649 zł |
MICHAEL KORS Zegarek Damski MICHAEL KORS LADIES ROSE GOLD TONE MK5491 | 1 369 zł |
Zegarek Damski Michael Kors Mk5491 - Parker (Zx701A) | 569 zł |
Michael Kors MK5491 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 767 zł |
MK5491 - Zegarek Damski Michael Kors MK5491 Parker | OFICJALNY SKLEP | RAT | 958 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →